Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Dostępność produktów

1. Aktualna oferta produktowa jest ważna na terenie Rzeczpospolitej Polskiej i jest umieszczona w witrynie internetowej www.bhp-24.pl

2. Informacje na stronie nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Wszystkie elementy listy produktów, takie jak cena, zawartość zestawu, koszt dostawy oraz wszelkie pozostałe warunki
są wiążące dla stron zgodnie z ich treścią w momencie złożenia zamówienia przez Klienta.

3. Informacja o towarach zamieszczona na witrynie internetowej www.bhp-24.pll nie oznacza, że towary są dostępne w magazynie Usługodawcy lub u jego dostawców.

4. W przypadku braku towaru w magazynie termin dostarczenia przesyłki może się wydłużyć, o czym klient zostanie poinformowany telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej, po złożeniu zamówienia. Klient podejmuje wtedy decyzje o sposobie realizacji takiego zamówienia: częściowej realizacji, wydłużeniu czasu oczekiwania bądź anulowania całości zamówienia.

5. Usługodawca zastrzega sobie prawo wycofania produktów ze sprzedaży. Wycofanie danego produktu ze sprzedaży nie ma jednak żadnego wpływu na już zawarte umowy sprzedaży.

6. Zamieszczone na stronach sklepu zdjęcia sprzedawanych produktów są w 95% przypadków zdjęciami rzeczywistymi a w 5 % poglądowymi zdjęciami produktów. Usługodawca informuje, iż mogą zachodzić różnice pomiędzy zdjęciem produktu a rzeczywistym wyglądem produktu, spowodowane zamawianiem przez usługodawcę tego samego produktu u różnych dostawców, producentów.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl