Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Jak kupować

III. Umowa o świadczenie usług drogą elektroniczną

1. Usługa polega na udostępnieniu możliwości korzystania ze sklepu internetowego oraz założenia 
i utrzymania konta.

2. W celu dokonania rejestracji konieczne jest wypełnienie formularza rejestracyjnego znajdującego się na stronie http://www.bhp-24.pl oraz klikniecie „Zarejestruj się”. Pomyślne zakończenie rejestracji stanowi zawarcie umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną na czas nieokreślony.

3. Do realizacji zamówienia koniecznie jest podanie adresu dostawy (imię i nazwisko, ulica, kod pocztowy, miasto) oraz danych kontaktowych (imię i nazwisko, telefon, e-mail).

4. Usługobiorca może w dowolnym czasie wypowiedzieć umowę o świadczenie usług drogą elektroniczną. Usługodawca może wypowiedzieć umowę o świadczenie usług drogą elektroniczną 
z zachowaniem okresu wypowiedzenia wynoszącym 14 dni w przypadku gdy: sposób korzystania
z usług jest sprzeczny z zasadami i celem funkcjonowania Sklepu, lub usługodawca otrzymał urzędowe zawiadomienie o bezprawnym charakterze podanych danych lub związanej 
z nimi działalności, lub w przypadku gdy usługodawca uzyskał wiarygodną wiadomość 
o bezprawnym charakterze podanych danych lub związanej z nimi działalności i uprzednio zawiadomił Klienta o zamiarze uniemożliwienia dostępu do Konta Użytkownika. Inne przypadki gdy usługodawca może wypowiedzieć umowę to przypadki gdy użytkownik dopuszcza się przesyłania niezamówionych informacji handlowych, lub użytkownik w rażący lub uporczywy sposób narusza postanowienia Regulaminu.

5. W celu korzystania z usług świadczonych na podstawie niniejszego regulaminu Usługobiorca powinien posiadać przeglądarkę internetową, powinien mieć włączoną obsługę Java Script 
i aktywny adres e-mail

6. Warunkiem świadczenia usług określonych w Regulaminie jest zapoznanie się i zaakceptowanie wszystkich postanowień niniejszego Regulaminu.IV. Zamówienia

1. Aby złożyć zamówienie można, ale nie trzeba się zarejestrować. Rejestracja jest bezpłatna i do niczego nie zobowiązuje.

2. Zamówienia składane mogą być:

  • poprzez stronę internetową www.bhp-24.pl- całodobowo

  • pocztą elektroniczną korzystając z np. z formularza kontaktowego- całodobowo

3. Do zawarcia umowy sprzedaży dochodzi poprzez złożenie zamówienia przez Kupującego oraz potwierdzenie jego przyjęcia do realizacji przez Sprzedającego. Potwierdzenie przyjęcia do realizacji odbywa się poprzez wysłanie przez Sprzedającego odpowiedniego oświadczenia, na adres e-mail podany przez Kupującego.

4. Przyjęcie zamówienia do realizacji rozpoczyna się:

  • w przypadku zamówień płatnych przy odbiorze - natychmiast po złożeniu zamówienia,

  • w przypadku zamówień płatnych przelewem – natychmiast po złożeniu zamówienia, zaś wysyłka towaru następuje natychmiast po tym, jak na wskazanym koncie Firmy zostanie zaksięgowana kwota należności za zamówiony towar.

5. Na czas realizacji zamówienia składa się czas przygotowania zamówionego towaru do wysyłki oraz czas dostawy. Informujemy, iż zwykle czas realizacji zamówienia wynosi 3 dni robocze. 
W wypadku zamówień nietypowych czas realizacji może się wydłużyć. W każdym takim wypadku Klienci informowani są telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej. Obsługa Sklepu dokłada starań, aby każde zamówienie Klienta było realizowane w możliwie najkrótszym czasie. 

V. Koszty wysyłki, formy płatności, dostawa

1. Na całkowity koszt przesyłki składa się wartość zamówionych produktów oraz opłata za dostarczenie paczki przez firme kurierską.

2. Koszty wysyłki kurierskiej wynoszą:

a) do 30 kg 19,89 zł BRUTTO

b) przy zamówieniach ponad 500 zł 0,01 zł netto

3. Dostępne formy płatności:

a) Karty płatnicze:

* Visa

* Visa Electron

* MasterCard

* MasterCard Electronic

* Maestro

b) Gotówką przy odbiorze osobistym

c) Gotówką przy dostarczeniu przesyłki przez kuriera.

d) Przedpłata.

4. Klient będąc poinformowany mailem lub telefonicznie o wysyłce przesyłki, ma obowiązek odebrania przesyłki wysłanej na wskazany przez niego adres. Klient ma obowiązek zadbania, aby w terminie realizacji zamówienia pod wskazanym adresem była obecna osoba, upoważniona do odbioru przesyłki. W przypadku przesyłki opłaconej z góry przelewem, gdy przedstawiciel firmy kurierskiej nie mógł dostarczyć przesyłki z powodu okoliczności, za które odpowiedzialność ponosi Klient, zostanie ona zwrócona do sklepu. W takiej sytuacji Sprzedający może odstąpić od umowy sprzedaży. W przypadku skorzystania z prawa do odstąpienia od umowy, o którym mowa w zdaniu poprzedzającym Sprzedający zwróci zapłaconą kwotę, pomniejszoną o koszty przesyłki zwrotnej, którymi został obciążony przez firmę kurierską.

5. W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcę dokonaną przez klenta kartą płatniczą sprzedający dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiająego.

6. Klient ma prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni od momentu dostarczenia produktu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl